- Komerční sdělení-az hobby

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Objevte aktuálně nejlepší fotomobil na trhu

Nový smartphone vivo X90 Pro posouvá hranice možností nejen...

Platina

Platina je kov, který má mnoho využití v průmyslu,...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Top 10 VR her aneb které jsou ty nejlepší?

Her pro virtuální realitu jsou v dnešní době snad již tisíce. Avšak dovolím si říct, že ne všechny stojí za to. Naopak. Spoustu z nich si koupíte, zkusíte a mnohdy už znovu neotevřete. Nicméně jak uvádí Zuzana Hrabalová, jednatelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz, existují i některé hry, které by naopak chtěl člověk hrát znovu a znovu. Které to jsou? Na to se teď podíváme.

Základní vlastností kvalitních her je zejména to, že se vyznačují vysokou interaktivitou a atraktivním zážitkem, což je důvod, proč i když je lidé hrají stále dokola, jsou neustále oblíbenější. Mezi 10 nejlepších her pak dle Zuzany Hrabalové patří:

  1. Beat Saber – tuto hru charakterizuje napínavý rytmus a aktivní pohyb, kdy hráč musí řezat bloky pomocí svých virtuálních mečů. Skvělým doplňkem je možnost neustále nových balíčků hudby. Zároveň se jedná o nejoblíbenější hru pro firemní eventy.
  2. Superhot VR – tato hra nabízí neuvěřitelný zážitek z akce a strategie, kdy hráč musí bojovat proti nekonečné vlně protivníků, přičemž zároveň může kontrolovat čas svým pohybem.
  3. Arizona Sunshine – fantastická střílečka z prostředí The Walking Dead. Firmy ji rády využívají při team buildingových akcích, jelikož nabízí možnost spolupráce a komunikace mezi hráči.
  4. Job Simulator – tato hra je ideální pro firmy, které chtějí využít VR jako nástroj pro trénink a vzdělávání svých zaměstnanců.
  5. No Man’s Sky VR – tuto hru lze popsat jako nekonečný dobrodružný zážitek plný objevování a poznávání nových světů a civilizací.
  6. A Fisherman’s Tale – originální hra s puzzle prvky, kde hráč musí vyřešit záhady v malém rybářské chatrči.
  7. Virtual Virtual Reality – zábavná hra plná ironických a absurdních situací, ve které hráč hraje roli AI.
  8. Echo VR – multiplayerová hra, kde hráči bojují proti sobě na vesmírných stanicích v zero gravity.
  9. Vacation Simulator – příjemná hra, ve které se hráč může uvolnit na virtuální dovolené plné zábavy a her.
  10. Trover Saves the Universe – komediální hra s kresleným stylem, ve které se hráč setkává s různými postavami a řeší záhady v celé galaxii.

Podle Zuzany Hrabalové jsou ale zajímavé také hry na platformě Steam VR, ke kterým je nutné ale vlastnit i herní počítač. Jedná se například o The Elder Scrolls V: Skyrim VR, Fallout 4 VR a Resident Evil 7 Biohazard VR. „Tyto hry nabízejí unikátní zážitky s vysokou hratelností a poutavými příběhy. Abychom našim klientům nabídly maximální herní zážitek, v rámci pronájmu VR máme platformu Steam VR, společně s herním PC také v naší nabídce,“ upřesnila Zuzana Hrabalová z VRzazitek.cz s tím, že tyto hry potvrzují, že zábava a rozvoj mohou jít díky virtuální realitě ruku v ruce.

Není to jen o hraní

Virtuální realita také umožňuje hráčům prožívat světy a situace, které by jinak nebyly možné. Tuto technologii lze ale využít nejen pro hraní her, ale také pro vzdělávání, trénink a rozvoj dovedností.

„Virtuální realita představuje neuvěřitelný potenciál pro rozvoj firemního tréninku a vzdělávání. Také proto nabízíme pronájem VR headsetů pro firmy, aby mohly využívat těchto unikátních vlastností“, dodává Martina Sobková, technická ředitelka VR půjčovny VRzazitek.cz.

VR pro každého

Zároveň, díky půjčovnám virtuální reality se tato technologie stává stále dostupnější, díky čemuž má více lidí možnost zažít tento unikátní zážitek. Půjčovny jako je například VRzazitek.cz, se zaměřují jak na VR pro firmy, tak na VR pro fyzické osoby. Právě díky nim mají možnost dnes lidé vyzkoušet virtuální realitu okamžitě a doslova za pár korun. Zejména pokud chtějí virtuální realitu v Praze, či blízkém okolí.

Pronajměte si VR brýle již dnes v naší půjčovně VRzazitek.cz!

Narozeniny, oslavy, rodinné sešlosti, zpestření volného času, zabavení dětí, společné aktivity, firemní eventy… to je jen několik důvodů, proč zákazníci využívají našich služeb.

Pokud virtuální realitu vyzkoušet, pronajměte si VR brýle již dnes a poznejte, co virtuální realita nabízí. V Praze a v Berouně navíc nabízíme možnost osobního předání. Pakliže bydlíte dál, VR vám zašleme kurýrem!

Kontaktujte nás na tel. čísle 604 160 718. Pro firemní eventy využijte tel. číslo 737 627 000. Více informací a ukázky VR her najdete na našem webu https://www.vrzazitek.cz.


Máte rádi kvalitní obraz a dobrou cenu? Podívejte se na nejlepší televize a vyberte si tu přesně pro Vás.


- Komerční sdělení-az hobby