- Komerční sdělení-az hobby

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Objevte aktuálně nejlepší fotomobil na trhu

Nový smartphone vivo X90 Pro posouvá hranice možností nejen...

Platina

Platina je kov, který má mnoho využití v průmyslu,...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

vivo X90 Pro: nejlepší fotomobil současnosti míří na český trh

Nejnovější smartphone vivo X90 Pro se svojí výbavou a fotografickými schopnostmi rozhodně nedrží zpátky. Naprosto odmítá dělat kompromisy, pokud jde o kvalitu fotografií a nabízí jednoduše to nejlepší, co je v současnosti na trhu fotomobilů k dispozici.

Nový vivo X90 Pro je doslova splněným snem všech nadšenců do digitální fotografie pořizované prostřednictvím mobilního telefonu. Zadní straně smartphonu kraluje velké oko, skrývající 50Mpx hlavní fotoaparát spolu s 50Mpx portrétním a 12Mpx ultra širokým fotoaparátem a dalšími doplňkovými senzory pro co nejlepší kvalitu každého záběru. Celou sadu chrání před poškozením odolné sklo Corning Gorilla Glass. X90 Pro staví na silných stránkách svého předchůdce v oblasti fotografování a natáčení při slabém osvětlení a v noci. V porovnání s modelem X80 Pro ale nabízí vyšší citlivost na světlo a dokonalejší stabilizaci obrazu.

Ve spolupráci se společnosti ZEISS vznikla také celá řada doplňkových funkcí a nastavení uživatelského rozhraní fotoaparátu, se kterými máte téměř neomezené možnosti, jak využít výkonný fotoaparát tohoto smartphonu. Za zmínku stojí například speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, funkce Zero-Shutter-Lag Motion Snapshot pro dokonalé zmrazení pohybu nebo také kreativní efekty ZEISS Cine-flare Portrait či ZEISS Miniature Effect.

Výkon dvou procesorů nejen pro hraní her

Nový vivo X90 Pro je prvním chytrým telefonem v Evropě, který je vybaven platformou MediaTek Dimensity 9200. Tato efektivní a vyvážená čipová sada umožňuje ve spojení s čipem vivo V2 novému §modelu X90 Pro dosáhnout skóre v benchmarku AnTuTu až 1,26 milionu. Toto spojení také zlepšuje grafický výkon telefonu, což v kombinaci s funkcí Ray Tracing a 120Hz obnovovací frekvencí displeje dává vynikající základ pro všechny uživatele, kteří si rádi zahrají hry i na mobilu.

Obecně je OLED displej telefonu vyladěn tak, aby na své 6,78palcové mírně zakřivené ploše poskytl co největší pohodlí a nejvěrnější vykreslení barev. Navíc je vyrobený z nového luminiscenčního materiálu, který účinně redukuje modré světlo pro ochranu vašich očí i při dlouhém používání.

Pro bezproblémový chod telefonu i při vysokém výkonu je důležitý také systém chlazení. Celková chladící plocha telefonu se skládá ze struktury až 24 vrstev pro odvod tepla z procesoru do rámu telefonu, takže se nemusíte bát přehřívání vnitřních komponent.

Zcela nové úrovně dosahuje vivo X90 Pro také v rychlosti nabíjení díky zapojení 120W Dual-Cell FlashCharge. V rychlém režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. Smartphone také podporuje známé 50W bezdrátové nabíjení FlashCharge, které bylo představeno u loňského modelu X80 Pro.

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro se v Česku prodává v černém provedení u maloobchodních prodejců za atraktivní cenu 26 999 Kč. Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.

- Komerční sdělení-az hobby